Gaisa siltumsūkņi

SolvisMax ar kamīnu, saules kolektoriem un SolvisVaero siltumsūkņi

Gaiss-ūdens siltumsūknis strādā no ārējā bloka (sk. apakšejo kreiso bildes stūri), kas saņem un novada siltumu no gaisa uz iekšējo siltuma apmaiņas ierīci. Efektīva apkure ir iespējama līdz āra temperatūrai, kas robežojas no -5 līdz -15 °C.

Eksistē divi gaisa siltumsūkņu sistēmas varianti: Gaiss/Gaiss un Gaiss/Ūdens. Pirmajā variantā siltuma enerģija tiek ņemta no ārējā gaisa un nodota gaisam ēkā. Tas ir visvienkāršākais un mazāk efektīvs risinājums. Gaiss/Ūdens variants ir vairāk efektīvs, jo siltums no ārējā gaisa tiek pārnests uz centrālo apkures sistēmu.

Gaiss/Ūdens siltumsūknis iesakām kombinēt ar “siltās grīdas” sistēmu, jo šādas sistēmas strādā pie zemākām temperatūrām (30-35 °C), nekā radiatoru apkure. Uzstādot radiatorus, to sekciju skaits palielinās par 10-40%.

Vidējā gaisa siltumsūkņu ražotspēja – uz 1 kW patērētas elektriskās jaudas var sasniegt 3 kW siltuma jaudas.

Jūs varat iepazīties ar produkciju mūsu E-veikala (links apakšā), kā arī pierakstīties uz konsultāciju, lai apspriestu individuālo risinājumu sīkāk.

Konsultācija
Konsultācija pa tālruni vai mūsu birojā ir bezmaksas. Iespējams arī izsaukt mūsu speciālistu uz objektu. Šāda izsaukuma cena Rīgas rajonā ir 25 € + 21% PVN. Izsaukuma cena ārpus Rīgas rajona tiek aprunāta atsevišķi.