Kamīni un krāsnis ar ūdens kontūru

Pagāja gadu tukšosi kopš brīža, kad cilvēks pieradināja uguni. Uguns ir dinamisks, tas dāvina siltumu un mājīguma sajūtu. Mūsdienās uguns kamīna kurtuvē vai krāsnī var apsildīt ne tikai tos, kas sēž blakus, bet arī visu māju. Šim nolūkam nav obligāti jāiegādājas cietā kurināmā apkures katls. Apkures jautājumu var atrisināt ar kamīna vai krāsns palīdzību.

Lai apkures sistēma strādātu efektīvi un taupīgi, ir jāizvēlas kamīni un krāsnis ar ūdens kontūru. Tad šīs iekārtas izpildīs ne tikai dekoratīvo funkciju, bet arī uzturēs optimālo temperatūru visā mājā.

Klasiskais variants – kamīna vai krāsns kurināšana ar malku un briketēm. Ūdens kontūra izmantošanas gadījumā šāda sistēma var patstāvīgi izpildīt pamata apkures sistēmas lomu. Šodien līdz ar malku un briketēm bieži pielieto koksnes granulas (pellets). Tās ir nedaudz dārgākas, bet ir energoietilpīgākas, ērtākas un papildus sniedz apkures sistēmas automatizācijas iespējas.

Kamīnu un krāšņu ar ūdens kontūru priekšrocības

  • Augsts lietderības koeficients;
  • Iespēja savienot dekoratīvo funkciju ar augstu efektivitāti;
  • Ekonomiska visas apkures sistēmas funkcionēšana;
  • Daži aizsardzības līmeņi – no ugunsgrēka, dūmiem, ūdens vārīšanās un īssavienojuma – pilnīgs drošums;
  • Granulu kamīni un krāsnis spēj automātiski uzturēt nepieciešamo temperatūru;
  • Ekoloģiski tīrs un lēts kurināmais, kas ļauj ietaupīt apkures izmaksas līdz 40%;
  • Mūsdienu malkas/brikešu/granulu kamīni un krāsnis ar ūdens kontūru spēj pilnībā aizvietot parasto apkures sistēmu, kā arī strādāt paralēli.

Mūsu piedāvājums

Ja Jūs esat būvfirmas pārstāvis, nodarbojaties ar montāžu un precīzi zināt, kas Jums ir vajadzīgs, tad mēs iesakām apmeklēt mūsu e-veikalu.

Ja Jums ir aktuāls apkures jautājums, tad iesakām sazināties ar mums, laisaņemt bezmaksas konsultāciju.

Konsultācija
Konsultācija pa tālruni vai mūsu birojā ir bezmaksas. Iespējams arī izsaukt mūsu speciālistu uz objektu. Šāda izsaukuma cena Rīgas rajonā ir 25 € + 21% PVN. Izsaukuma cena ārpus Rīgas rajona tiek aprunāta atsevišķi.