Apkures sistēmas modernizācija

Kaut arī energonesēju cenas svārstās, ilgtermiņa perspektīvā apkures tarifi aug, un apkures sistēmas modernizācija ir saprātīgas līdzekļu ieguldījuma piemērs. Šādas investīcijas noteikti atmaksājas un ienes dzīvē vairāk komforta. Daudzi cilvēki domā par to, kā samazināt apkures izmaksas un padarīt apkures sistēmas ekspluatāciju ērtāku. Tālāk mēs uzskaitīsim dažādus soļus, kurus var izdarīt, lai modernizētu apkures sistēmu, ietaupītu vairāk un dzīvot bez rūpēm.

Kā samazināt mājas apkures izmaksas?

  • Nomainīt veco apkures katlu uz jaunu. Jauna iekārta ļaus taupīt vairāk pateicoties augstākam lietderības koeficientam.
  • Iespējams, ka kurināmā veids, ko izmantojat šodien, vairs nav visoptimālākais variants. Tad ir vērts padomāt par pāreju uz citu kurināmā veidu.
  • Apkures sistēmas automātikas regulēšana. Strādājot optimālā režīmā, apkures sistēma patērē minimālu resursu daudzumu.
  • Jums nākas kurināt malkas vai granulu katlu bieži un ar nepilnu jaudu? Uzstādot siltuma akumulācijas tvertni, Jūs samazināsiet kurināmā patēriņu un pagarināsiet katla ekspluatācijas periodu. Turklāt, apkures katls būs jākurina retāk.
  • Gaisa rekuperācija. Šī tehnoloģija ļauj izmantot no ēkas izplūstoša gaisa siltumu, lai uzsildītu ieplūstošo svaigo gaisu. Vienkāršākus risinājumus var ieintegrēt jau uzbūvētā mājā.
  • Saules kolektori. Uz saules enerģijas rēķina var nodrošināt apkures atbalstu ne tikai pavasarī un rudenī, bet arī saulainās ziemas dienās. Pie tam, saules kolektori var izpildīt karstā ūdens sagatavošanas funkciju gandrīz visa gada laikā.

Pēc apkures sistēmas modernizācijas ir iespējams samazināt izmaksas līdz 50-60%, atkarībā no izvēlētiem risinājumiem!

Alternatīvā enerģija un kombinētās apkures sistēmas

Ir vērts atsevišķi minēt tādu apkures sistēmas modernizācijas variantu kā pāreju uz kombinēto apkures sistēmu ar alternatīvās enerģijas izmantošanu. Šājā kategorijā ir apkures sistēmas, kas iekļauj sevī siltumsūkņus un/vai saules kolektorus. Alternatīvus enerģijas avotus var kombinēt ar tradicionāliem. Papildus ieguldījumam apkārtējas vides aizsardzībā, tādas apkures sistēmas ļauj būtiski samazināt apkures izmaksas un atmaksājas saprātīgā laikā. Katram objektam var piemeklēt visoptimālāko kombinētās apkures sistēmas variantu, jo pastāv daudz veidu, kā var apvienot dažādus tehnoloģijas.

Konsultācija
Konsultācija pa tālruni vai mūsu birojā ir bezmaksas. Iespējams arī izsaukt mūsu speciālistu uz objektu. Šāda izsaukuma cena Rīgas rajonā ir 25 € + 21% PVN. Izsaukuma cena ārpus Rīgas rajona tiek aprunāta atsevišķi.

Apkures sistēmas pieteikuma anketa