Par uzņēmumu ALTENERGO

SIA ALTENERGO ir dibināts 2008. gadā Rīgā. Kā izriet no nosaukuma, uzņēmuma pamatdarbība ir saistīta ar alternatīviem enerģijas avotiem. ALTENERGO nodarbojas ar modernām apkures, elektroapgādes un klimata kontroles sistēmām.

Darbības sākumā mēs bijām vieni no zaļās enerģijas un hibrīdo apkures sistēmu pionieriem Baltijā un NVS. Pašlaik, pēc 10 gadu veiksmīga darba, ALTENERGO uzņēmums ir atzīts par ekspertiem šajā jomā.

Modernās tehnoloģijas

ALTENERGO ir līderis hibrīdo apkures sistēmu jomā. Dažu siltuma ģeneratoru (tai skaitā alternatīvās enerģijas) apvienošana vienotā sistēmā ir sarežģīts izaicinājums inženieriem. Daudzu gadu garumā sastopoties ar šādiem izaicinājumiem, esam uzkrājuši milzīgu pieredzi, kas ļauj īstenot jebkuras sarežģītības projektus augstākajā līmenī.

Papildus apkures sistēmām, ALTENERGO realizē saules elektrostaciju projektus un arī projektējam un uzstādām efektīvas ēku klimata kontroles sistēmas. Mēs strādājām ar kvalitatīvu aprīkojumu ko piedāvā pārbaudīti un uzticami ražotāji.

Mūsu pakalpojumi

Mēs īstenojam projektus no sākotnējas idejas līdz pilnai tās realizācijai, kā arī sniedzam profesionālu atbalstu projektu atsevišķās stadijās:

  • individuālā projektēšana, autoruzraudzība,
  • aprīkojuma piegāde,
  • profesionāla montāža un šefmontāža,
  • sistēmu optimāla regulēšana,
  • garantijas un pēc garantijas serviss.

Turklāt, ALTENERGO pakalpojumu spektrā ietilpst gatavo objektu modernizācija energoefektivitātes paaugstināšanai, kā arī energoaudits un energosertifikācija.

Individuālā pieeja

Mūsu princips – individuāla pieeja katram klientam, jo efektīvākā risinājuma izvēle ir atkarīga no pasūtītāja vēlmēm un objekta specifikas. Mēs rūpīgi analizējām katra klienta vajadzības, lai piedāvātu optimālākos risinājumus.

Ilgtspējīga attīstība

Viens no ALTENERGO pamatprincipiem – neapstāties pie sasniegtā un turpināt pilnveidoties profesionāli. Zaļo tehnoloģiju sfēra dinamiski attīstās un mūsu ekspertu komanda vienmēr seko aktuālajām tendencēm.

Darbības ģeogrāfija

SIA ALTENERGO atrodas Rīgā, lai arī pamata darbība norisinās Latvijā, mūsu darbības ģeogrāfija ir ļoti plaša. ALTENERGO ir veiksmīgi īstenojuši projektus vairākās Eirāzijas vietās – Vācijā, Polijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Kazahstānā un Krievijā – no Braunšveigas līdz Vladivostokai!

Mūsu klienti

ALTENERGO potenciālie sadarbības partneri:

  • Valsts un pašvaldības iestādes, organizācijas un uzņēmumi;
  • industriālo ēku – rūpnīcu, fabriku, noliktavu īpašnieki;
  • daudzstāvu māju īpašnieki;
  • viesnīcu, atpūtas centru, baseinu, sporta klubu īpašnieki;
  • privātmāju, kotedžu, rindu māju un vasarnīcu īpašnieki.