Altenergo ir ienācis vēl vienā jaunā tirgū!

20.09.2019

Tagad, kad ar saules kolektoru un saules paneļu instalācijām esam iekarojuši tirgu Baltijas valstis, Kazahstāna, Krieviju, Polija, Vācija un Spānija, sarakstu papildinaja arī Zviedrija. Mēs aktīvi atbalstām sadarbību ar Skandināvijas valstīm un tuvākajā nākotnē plānojam projekti Lielbritānijā. Video ziņojums par saules paneļu uzstādīšanu Zviedrijā, kur mēs veiksmīgi integrējām savu zīmolu, jus varat apskatit zemāk esošajā saitē. Mēs ari talak informēsim jūs par musu uzvaram un par jauniem projektiem.

Apkure ar vidējām mēneša izmaksām 30 €? Tas ir reāli

10.03.2018

Kā piemēru paradīsim vienu no mūsu projektiem. Mājā ir uzstādīta moderna vācu ražotāja Solvis apkures sistēma SolvisDirekt. Sistēma izceļas gan ar tradicionāli augsto vācu kvalitāti, gan ar to, ka tajā ir apvienoti 3 siltuma ģeneratori – siltumsūknis, saules kolektori un kamīns ar centrālo apkuri. Protams, tas nav vienīgais iespējamais variants – Solvis sistēmas ļauj apvienot jebkurus siltuma ģeneratorus.

Mūsu e-veikalā – jauni komplekti ar malkas apkures katliem, siltuma akumulācijas tvertnēm un LADDOMAT!

29.01.2018

Mūsu interneta veikalā TavaSistēma ir jauni komplekti ar malkas apkures katliem, siltuma akumulatoriem un kā opcija – ar uzlādes moduļiem LADDOMAT! Šādi komplekti ir ērtāki lietošanā, jo tie jākurina retāk, un perspektīvā izdevīgāki par atsevišķiem malkas katliem, jo nodrošina zemāku kurināmā patēriņu.

Pirmā SolvisMax apkures sistēma joprojām strādā!

11.01.2018

Pirmā Solvis uzņēmuma izstrādātā apkures sistēma bija uzstādīta Vācijā 1996. gadā. Tā bija gāzes apkures sistēma ar saules kolektoru atbalstu. Līdz šai dienai pirmā apkures sistēma SolvisMax ir nostrādājusi jau ilgāk par 20 gadiem! Var pamatoti apgalvot, ka visjaunākā SolvisMax versija 7 kalpos vēl ilgāk, jo Solvis nepārtraukti pilnveido savus produktus un sniedz saviem klientiem drošu investīciju nākotnē. Vairāk par Solvis apkures risinājumiem var uzzināt atverot linku:

Akcija! Universāls boilers SolvisMini no vācu ražotāja par īpašu cenu!

24.11.2017

Akcijas laikā (līdz 08.12.2017) ir iespējams iegādāties visaugstākās kvalitātes 150 L boileru SolvisMini par 330 €! Parasta cena ir 598 €, un Jūsu ietaupījums – 268 €! Boileram ir elektriskais sildītājs ar jaudu 2 kW un universāls liela laukuma siltummainis katla pieslēgumam (malkas, granulu, gāzes). Var pieslēgt pat saules kolektoru, lai taupītu uz bezmaksas saules enerģijas rēķina!

SolvisBen: tagad modernie apkures tehnoloģijas principi – kompaktā korpusā!

19.06.2017

Apkures sistēmu ražotājs Solvis GmbH no Vācijas, ir izstrādājis jaunu risinājumu, kas atšķiras ar kompaktumu.

Siltuma akumulācijas tvertnes pēc pasūtījuma – risinājumi jebkurai situācijai!

16.06.2017

Papildus standarta siltumakumulatoru modeļiem, mēs piedāvājam arī siltuma akumulācijas tvertnes pēc pasūtījuma ar individuāliem parametriem. Ir iespējams izvēlēties nepieciešamu siltumakumulatora augstumu, diametru, tilpumu, siltummaiņu veidu, skaitu un laukumu, kā arī savienojumu veidu un to konfigurāciju. Akumulācijas tvertnes izolācijas krāsu arī var izvēlēties saskaņā ar pasūtītāja velēšanām, un, ja nepieciešams, uz izolācijas virsmas var izvietot logotipu. Lūdzam sazināties ar mums ar jautājumiem par siltumakumulatoriem pēc pasūtījuma.

Saules bateriju komplekti On Grid (pieslēgšanai pie tīkla)

03.05.2017

Mūsu e-veikalā ir izveidota jauna sadaļa ar On Grid saules bateriju komplektiem – kas paredzēti pieslēgšanai centrālā elektrotīkla.

Saules kolektoru komplekti apkurei un karstā ūdens sagatavošanai: sortimenta paplašināšana

19.04.2017

Mūsu internet-veikalā tika papildināts saules kolektoru komplektu spektrs. Tagad ir pieejami lielāki komplekti apkures atbalstam un karstā ūdens sagatavošanai.

Kā modernizēt apkures sistēmu ar malkas, brikešu vai granulu katlu

16.03.2017

Malkas/brikešu un granulu katli mūsdienās tiek plaši pielietoti, neskatoties ka cietā kurināmā katli prasa vairāk uzmanības, nekā gāzes, šķidrā kurināmā vai elektriskie katli. Šajā postā mēs pastāstīsim, kādus pasākumus var veikt, lai pavadītu mazāk laika katlu telpā un vairāk – kopā ar ģimeni, draugiem, vai nodarbojoties ar hobijiem.

Kādu ūdeni lietot apkures sistēmās, lai izvairītos no problēmām?

10.03.2017

Posts žanrā “Ziņojumi no frontes par cīņu, lai iegūtu kvalitatīvu apkuri”. Stāsts ir skumjš, bet pamācošs – mēs pastāstīsim, ka izbēgt no bieži sastopamas apkures sistēmu problēmas un dzīvot siltumā bez liekām rūpēm.

Multifunkcionālais siltuma akumulators Mūsu E-veikalā TavaSistēma mēs atjaunojām produktu spektru kategorijā Boileri un akumulācijas tvertnes

28.02.2017

Tagad mūsu e-veikalā ir pieejami karstā ūdens boileri, siltumakumulatori un akumulācijas tvertnes ar karstā ūdens sagatavošanas funkciju no ražotāja SUNSYSTEM. Ir pieejami modeļi bez siltummaiņa, kā arī ar vienu un diviem siltummaiņiem (saules kolektoru vai citā siltuma ģeneratora pieslēgšanai).

Mūsu e-veikalā TavaSistēma mēs būtiski atjaunojām sadaļu Saules Baterijas

19.01.2017

Tagad bez pašiem saules baterijām (pa vienam un vairumā) tur var nopirkt uzlādes kontrolierus Victron, invertorus Victron, ABB un SMA, vadus sistēmas elementu savienošanai, kā arī Off Grid saules bateriju komplektus ar jaudu 250 Wp un 500 Wp.

Kā saules kolektori strādā ziemā (janvārī)

05.01.2017

Jaunais gads iepriecināja ar patiesās ziemas sākumu. Aukstas, bet skaidras dienas ļauj saules kolektoru efektivitātei izkļūt no gada minimuma un sākt kāpumu. Ja Jūsu māja ir pietiekami labi nosiltināta un ir aprīkota ar pietiekama laukuma saules apkures sistēmu (aptuveni no 10m2), tad pat aukstās, bet skaidrās dienās Jūs varat būtiski ietaupīt uz apkures izmaksām pateicoties saules kolektoriem.

Pirmais SolvisLino 4 granulu katls visās Baltijas valstīs tika piegādāts uz Latviju!

21.12.2016

Granulu apkures katls SolvisLino 4 beidzot ir pieejams arī Latvijā. Šim Premium klases granulu katlam, kura radītājs ir vācu universālo apkures sistēmu ražotājs Solvis&Co GmBh, ir kompakti izmēri, gudri un ērti lietojami granulu uzglabāšanas un padeves risinājumi. Granulu katls ir 100% saderīgs ar moduļu apkures sistēmu SolvisMax, kas nodrošinās izcilus apkures ietaupījumu rādītājus, it īpaši strādājot tandēmā ar saules kolektoru sistēmu.

SolvisPV2Heat. Tagad saules bateriju saražotas enerģijas pārpalikumus var efektīvi pārvērst siltumā!

18.10.2016

Moduļu apkures sistēma SolvisMax kļuvusi vēl universālāka, jo tiek piedāvāta jauna opcija – SolvisPV2Heat!

Līdz 2020. gadam ES plāno palielināt atjaunojamās enerģijas daļu līdz 20%

12.11.2015

“Eiropa 2020” ir Eiropas Savienības desmit gadu izaugsmes stratēģija, kuras ietvaros, sadaļā “Klimata pārmaiņas un enerģētika”, ir uzstādīts mērķis: līdz 2020. gadam 20% enerģijas jāiegūst no atjaunojamiem avotiem. Vadoties no statistikas datiem 2014. gadā zaļās jeb atjaunojamās enerģijas daļa jau sastādīja 15,3%.
Atjaunojamās enerģijas sektorā nodarbināto ir vairāk kā miljons cilvēku un tā apgrozījums sastāda 130 miljardu EUR gadā. Zaļā enerģija kļūst pieejamāka plašākai auditorijai pateicoties dažādām ES atbalsta programmām un “zaļajai” cilvēku domāšanai. Piemēram, ar saules kolektoriem un saules baterijām saskaramies arvien biežāk ikdienā. Eiropas Savienības valstīs uz vienu iedzīvotāju šodien tiek saražots 3 reizes vairāk alternatīvās enerģijas nekā jebkur citur.

Iebūvējamie putekļu sūcēji Puzer. Tīrība no Somijas!

12.11.2015

Cilvēka dzīves vidē ir ieskauti vairāki negatīvi faktori, kas tieši ietekmē ekoloģiju dzīves telpā. Viens no šiem faktoriem ir – sadzīves putekļi, pastāvīgie cilvēka pavadoņi, kas satur cilvēka epitēlija daļiņas, putekļu ērcītes un to izkārnījumus, kancerogēnus u.c. PUZER iebūvēts putekļu sūcējs (Papildus informācija: www.puzer.lv) spēj ievērojami samazināt šo faktoru negatīvo ietekmi.

Crowdfunding kampaņa (beigusies)

5.10.2015

Mūsu partneris, Lietuvas kompānija Ecococon, kas ražo ekoloģiskus būvniecības materiālus – salmu paneļus, uzsāka crowdfunding kampaņu INDIEGOGO platformā. Līdzekļi tiks piesaistīti inovatīvas ražošanas līnijas izstrādei, kura ļaus padarīt eko-celtniecību pieejamu plašākam patērētāju lokam.
Ja Jūs arī pieturaties pie viedokļa, ka viesiem ir jābūt iespējai dzīvot ekoloģiskā, veselībai labvēlīgā mājā ar minimālām apkures izmaksām, Jūs varat izmantot iespēju veikt savu ieguldījumu eko-būvniecības revolūcijā. Turklāt Ecococon ne tikai teiks “paldies”. Atkarībā no ieguldījuma, Jūs varēsiet saņemt stilīgus Ecococon aksesuārus, pateicības sertifikātus un pat ekskursiju ražotnē!

ALTENERGO energoefektīvā māja

24.09.2015

Skats no putnu lidojuma augstuma uz mūsu pirmo soli energoefektīvās celtniecības jomā Latvijā. Siltumenerģijas patēriņa aptuvens vērtējums ir 35 kWh/kv.m gadā pateicoties efektīvai siltumizolācijai, kura nodrošina siltumpārejas koeficientu 0.40-0.43 W/kv.m*K diapazonā. Uz ēkas ir montētas saules sistēmas – saules baterijas Sharp, kopējā jauda 2.43 kWp, un saules kolektori S-Power (Direct Flow), kopējais laukums 6 kv.m. Šī sistēma nodrošina līdz 50% ekonomijas uz apkures, siltā ūdens un elektrības apgādes rēķiniem. Objekts atrodas Babītes pagastā.

SolvisMax 7 universālāka starp visām apkures sistēmām

01.07.2015

Bezrūpīga, efektīva un videi draudzīga apkure ar SolvisMax 7 jau ir šeit!