Saules kolektoru komplekti apkurei un karstā ūdens sagatavošanai: sortimenta paplašināšana

Mūsu internet-veikalā tika papildināts saules kolektoru komplektu spektrs. Tagad ir pieejami lielāki komplekti apkures atbalstam un karstā ūdens sagatavošanai.

Plakanu saules kolektoru komplekts
Vakuuma saules kolektoru komplekts

Tiek piedāvāti komplekti gan ar plakanajiem, gan ar vakuuma saules kolektoriem. Reāls atbalsts apkurei sākas no 8 m2 plakano kolektoru laukuma vai no trim vakuuma kolektoriem ar 60 (3×20) caurulēm kopumā. Ir pieejami komplekti ar plakano saules kolektoru laukumu 10 m2 (divi varianti – viens panelis ar laukumu 10.41 m2 vai 2 paneļi pa 5.23 m2, montāžas ērtībai dažādos gadījumos), kā arī komplekts ar laukumu 12 m2 (3 paneļi pa 4 m2). Vakuuma saules kolektoru komplektos ietilpst 3, 4, 5 vai 6 kolektori ar 20 vakuuma caurulēm katrs. Siltumakumulācijas tvertnes tilpums pieaug līdz ar saules kolektoru sistēmas paplašināšanu – no 500 L komplektiem ar 8 m2 plakanajiem kolektoriem vai 3×20 vakuuma kolektoriem līdz 1000 L lielākiem komplektiem.

Заполнить анкету
Ir iespējams arī sastādīt komplektu, kas būtu vispiemērotākais tieši Jūsu objektam. Lai saņemtu individuālo piedāvājumu, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu, norādot Jūsu velēšanās attiecībā uz apkures un saules kolektoru sistēmu.