Kāpēc izvēlēties tieši Puzer putekļu sūcēju?

PUZER ērtāk

Uzkopt telpas ar PUZER iebūvēto putekļu sūcēju ir daudz ērtāk! Iedomājieties – vairs nav nepieciešams pārvietot smagumu, un pateicoties spēcīgai sūkšanai, putekļi pazūd no pirmās uzkopšanas reizes. Jūs uzkopjat telpas daudz ātrāk. Pateicoties tam, ka centrālā putekļu sūcēja darbības princips izslēdz putekļu recirkulāciju mājā, uzkopties Jums būs nepieciešams daudz retāk, nekā agrāk.

PUZER tīrāk

Tikai PUZER piedāvā savu izstrādājumu – unikālus kompresijas tipa centrālos agregātus – Puzer Eeva un Puzer Aino. Šie centrālie agregāti sapresē putekļus tā, ka padara putekļu savācēja izņemšanu kā nekad ērtu un higiēnisku.

PUZER klusāks

Katra mājsaimniece sen sapņo par klusu putekļu tīrīšanu. Centrālajā vienībā PUZER izmanto īpašu klusuma tehnoloģiju, kas nodrošina trokšņu līmeņa samazināšanu un tai praktiski nav vibrācijas darbības laikā. Līdz ar to, ka agregāts ir uzstādīts palīgtelpās vai lodžijā, PUZER iebūvējamie putekļu sūcēji tīrīšanas procesu parasti padara ļoti klusu.

Alergologu rekomendēts

Eiropas alergologi ieteic izmantot PUZER iebūvējamos putekļu sūcējus, lai novērstu un samazinātu alerģijas simptomu rašanos augšējos elpošanas ceļos. Sadzīves putekļu bīstamība bieži tiek nepietiekami novērtēta. Lai pasargātu sevi un savu ģimeni, izmantojiet tīrības uzturēšanai iebūvējamo putekļu sūcēju PUZER.

PUZER spēcīgāks

PUZER iebūvējamie putekļu sūcēji ir daudz spēcīgāki nekā jebkuri portatīvie putekļu sūcēji. Tieši par tādu jaudu ir sapņojusi katra mājsaimniece. Pārvietot centrālo agregātu no vienas vietas uz citu nav nepieciešams, tātad tā svars vairs nav kritisks. Tieši tādēļ, paradās iespējas izmantot īpašas vakuuma turbīnas, kas nodrošina augstu iesūkšanas jaudu.

Puzer EevaPuzer Eeva – Puzer Eeva ir jaudīgs kompresijas tipa centrālais putekļu sūcējs (DCE tehnoloģija) dzīvoklim un nelielai piepilsētas mājai. Tieši šo putekļu sūcēju kompānija Electrolux izraudzījās pārdošanai ar savu zīmolu Zviedrijā un Norvēģijā. Tajā ir viss, kas nepieciešams mūsdienu cilvēkam, kurš rūpējas par savu māju un tīrību tajā: kompakts korpuss, liela jauda, zems trokšņa līmenis, higiēniska atkritumu savācēja izņemšana.

Puzer AinoPuzer Aino, iebūvēts kompresijas tipa putekļu sūcējs (tehnoloģija DCE) ir firmas KP Tekno inženieru jaunākā izstrādne. Puzer Aino ir unikāla dizaina, patentētu tehnisko risinājumu un izcilu patēriņa īpašību apvienojums. Puzer Aino, kuram ir unikāli kompakts korpuss, demonstrē superjaudu ar zemu enerģijas patēriņu.

Puzer EasyPuzer Easy izstrādāts speciāli daudzdzīvokļu mājām un lentveida apbūves mājām vai rekonstrukcijas projektiem. Iebūvējams putekļu sūcējs Puzer Easy vienkārši uzstādāms uz sienas ar četrām skrūvēm. Atgaiss neсirkulē visā dzīvoklī, bet tiek virzīts uz mazgājamo, hiperalergēno filtru HEPA 12. Puzer Easy ir ļoti kluss un efektīvs.

Puzer OivaIebūvējams putekļu sūcējs Puzer Oiva ir ideāls variants liela dzīvokļa vai piepilsētas mājas platībā līdz 400 kv.m. Dizaina un nevainojamas kvalitātes savienojums, kas jau kļuvis klasisks, ļauj šim modelim joprojām būt pieprasītam nu jau ilgāk nekā 10 gadus. Caurplūdes dzinējs un optimāla korpusa uzbūve nodrošina augstu turbīnas lietderības koeficientu, samazinot enerģijas patēriņu par 20%. Šī modeļa atšķirīgās iezīmes ir gaisa plūsmas ciklonveida filtrācija un turbīnas lielā jauda.

Iegādājoties Puzer, Jūs investējāt sava un tuvāko cilvēku veselībā!

Papildus informācija: www.puzer.lv