Saules paneļi kemperiem un pārvietojamām mājām

Lielākā daļa mūsdienu Kemperos vai pārvietojamajās mājās tiek izmantota 12 voltu vai 24 voltu akumulatoru sistēmas. Šīs sistēmas tiek uzlādētas no transportlīdzekļa ģeneratora kamēr motors darbojas vai izmantojot 220 voltu akumulatoru lādētāju, kas to uzlādē pieslēdzoties elektrotīklam.

Tomēr plaši zināms ir fakts, ka ceļojot var rasties problēmas, jo nav pieejamas 220V strāvas piekļuves vietu un transportlīdzekļa motoram nedarbojoties uzlādēt akumulatoru bez piekļuves elektribai nav iespējams. Tas nozīmē, lai darbinātu elektroierīces, vispirms nepieciešams uzlādēt akumulatoru izmantojot piekļuvi elektrotīklam vai darbinot transportlīdzekļa motoru.

Saules paneļi ir lielisks veids, kā saglabāt jūsu akumulatorus uzlādētas baudot sauli, mieru un atpūtu. Saules moduļi pat darbībā ir klusi, tie nerada smaržas, to nolietošanās ilgst 20-30 gadus vai vairāk, nav nepieciešamas apkopes un – šajās dienās – nopērkami par ļoti pieņemamām cenām.

Saules paneļis uz Kemperiem
Saules paneļis uz pārvietojamaja māja

Mēs piedāvājam gan 12 voltu, gan 24 voltu (nominālā jauda) saules paneļus, kā arī aprēķinām jums nepieciešamo saules bateriju sistēmu individuāli un piedāvājam to montāžu. Lai apmierinātu katra klienta vēlmes, piedāvājam dažādas formas un izmēru saules paneļus, lai iespējams veikt instalāciju dažādu izmēru transportlīdzekļiem un dažādām instalācijas zonām.