Salmu paneļi ECOCOCON

Salmu paneļi Salmu paneļi ir produkts, kas ļauj maksimāli izmantot salmu priekšrocības un mazināt trūkumus. Ecococon salmu paneļu tehnoloģija ir unikāla un nepārspējama pasaulē. Mājām no tādiem paneļiem piemīt visas pozitīvās salmu mājas īpašības, kā arī papildina tās ar neiedomājamu būvniecības ātrumu, vienkāršu aizsardzību no lietus būvniecības laukumā un garantētu vienmērīgu siltumizolāciju katrā mājas stūrī (R=9. 2/U=0. 122).

Ievietojot salmus panelī, tā saspiešanas blīvums izlīdzinās un sasniedz 100 kg/m3, proti, salmus saspiež ar noteiktu, pastāvīgu saspiešanas spēku. Liekos salmus apgriež ar speciāliem mehānismiem.

Šādu paneļu īpašā priekšrocība ir to montāžas ātrums būvlaukumā. Atkarībā no sagatavošanas līmeņa dienā tiek montēts vairāk nekā 100 m2 sienu. Pateicoties īpašai konstrukcijai, paneļus var savienot bez jebkādiem speciāliem mehānismiem vai instrumentiem, pietiek ar urbi vien. Paneļi nav pārāk smagi (to svars nepārsniedz 200 kg), tādēļ tos var celt ar rokām, tādējādi atsakoties no dārgiem pacēlājiem. Montējot jauna veida paneļus tiek atrisinātas dažas tehniskās problēmas, piemēram, izdodas pilnībā izvairīties no aukstuma tiltu veidošanās, jo savienojot paneļus viena paneļa salmu puse piespiežas pie citas paneļa salmu puses. Šāda tehnoloģija ne tikai likvidē jebkuru aukstuma tiltu veidošanās iespēju, bet arī ļauj panākt īpašu konstrukcijas hermētiskumu.

Ecococon vizualizācija