Ūdens sagatavošana apkurei ar permasoft

Dzeramā ūdens sastāvs ir ideāls, taču apkures sistēmu piepildīšanai tas neder! Daudzi no mums ir redzējuši un labi zina, ka ūdens no primārajiem avotiem satur tādu piemaisījumu komplektu, ka bez ūdens sagatavošanas apkurei šeit nekādi neiztikt. Līdztekus dažādiem mehāniskajiem ieslēgumiem, mikroorganismiem un baktērijām ūdens satur arī organiskus piemaisījumus visdažādāko sāļu veidā: bors, alumīnijs, kalcijs, kālijs, magnijs un dzelzs. No visiem šiem piemaisījumiem ūdens ir jāatbrīvo. Pieļaujamo kalcija un magnija sāļu robežu pārsniegšana padara ūdeni cietu. Tieši tāds ūdens īpaši kaitē aprīkojumam, veselībai un rada augstas izmaksas.

korozija

Ar permasoft Jūs esat pasargāti no nepatikšanām!

Sākotnējai apkures sistēmas piepildīšanai demineralizējošo kasetni pieslēdz saskaņā ar augstajām Eiropas prasībām attiecībā uz ūdens kvalitātes maksimāli pieļaujamo cietību un pH līmeni.

Intelektuālā, automātiskā izliešanas mašīna permamat padara to vēl ērtāku un drošāku. Bojājumi, ko izraisījis katlakmens, un korozija tiks efektīvi novērsta un apsildes sistēmas ilgmūžība ir garantēta!

permasoft

permasoft ar unikālu trīskāršu iedarbību

  • Katlakmens nogulšņu novēršana ar plašu demineralizāciju
    – korozijas veidošanās palēnināšana
    – skābju korozijas novēršana
    – punktveida korozijas novēršana
  • pretkorozijas efekts
  • pH līmeņa stabilizācija

Sistēmas piepildīšanas vērtība ir atkarīga no tās apjoma, kā arī no ūdens cietības un pH līmeņa.