Apkures sistēmas automātikas regulēšana

Efektīvai apkures sistēmas darbībai ir nepieciešamas ne tikai izvēlēties un pareizi uzstādīt kvalitatīvu aprīkojumu, bet arī optimāli to noregulēt. Galvenais apkures sistēmas automātikas uzdevums ir nodrošināt siltumenerģijas minimālo patēriņu un optimālo apkures režīmu. Ir iespējams automatizēt gandrīz jebkuru apkures sistēmu – gan privātmājā, gan citos objektos.

Apkures sistēmas automatizācijas priekšrocības

  • Apkures sistēmas automātika regulē siltumnesējā temperatūru atkarībā no ielas temperatūras. Kad laiks kļūst siltāks, automātiski samazinās degvielas patēriņš, kas nodrošina ekonomiju.
  • Turklāt, var noregulēt automātiku tā, lai temperatūrā ēkā būtu zemāka, kad ēkā neviena nav – noteiktā diennakts laikā vai noteiktās dienās.
  • Automātika novērš siltumnesēja pārkarsēšanās un kontrolē spiedienu apkures sistēmā, pagarinot tās ekspluatācijas periodu.

Vel augstākam komfortam var izmantot sistēmu “Gudrā māja”, kas kontrolē gan apkures sistēmu, gan citu aprīkojumu – apgaismojumu, ventilāciju, elektroniku, videonovērošanu, signalizāciju u.t.t.

Mēs veicam automātikas regulēšanu mūsu uzstādītām sistēmām. Mēs arī piedāvājam jau uzstādīto apkures sistēmu automātika regulēšanu un “Gudrā māja” sistēmu uzstādīšanu.

Konsultācija
Lūdzam sazināties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju.