Solvis – universālā apkures sistēma

SolvisMax maksimāls potenciāls!

Mēs piedāvājam risinājumus no viena no atpazīstamākajiem apkures sistēmu ražotājiem Eiropā – vācu firmas SOLVIS. Uzņēmuma inovatīvais produkts, SolvisMax, ir kombinēta apkures sistēma, kas nodrošina funkciju kompleksu: apkure, ūdens uzsildīšana (tai skaitā veļas un trauku mašīnām), baseina uzsildīšana.

Sistēma atšķiras no konkurentiem ar plašu lietojamas degvielas spektru – var izvēlēties to degvielas veidu, kas ir optimāls tieši Jūsu gadījumā. SOLVIS sistēmas priekšrocība ir moduļu konstrukcija: var iegādāties sistēmu vienā no konfigurācijām un pēc tam papildināt, uzstādot aprīkojumu, lai paaugstinātu sistēmas ekonomiju, izmantojot vairākus atšķirīgus enerģijas avotus. Turklāt, ja nākotnē izdevīgāk būs pāriet uz citiem enerģijas avotiem, Jūs vienmēr varēsiet izdarīt to ātri un viegli, nomainot atsevišķus sistēmas elementus, lai ietaupītu vel vairāk.Apkures sistēma SolvisMax
Apkures sistēma ar iebūvētu gāzes katlu SolvisMax Pur
Apkures sistēma SolvisMax Futur ar saules kolektoriem

Ir pieejami trīs SolvisMax varianti, kas ir optimāli dažādās situācijās.

Vai Jūs gribētu nomainīt savu veco apkures katlu? Tādā gadījumā SolvisMax Pur, gāzes, šķidrās degvielas vai elektriskais katls ar daudzslāņu akumulācijas tvertni ir izvēle Nr. 1.

Vai Jūsu pašreizējā apkures sistēma pienācīgi strādā? Uzlabojiet to, uzstādot saules kolektoru un daudzslāņu ūdens akumulācijas tvertnes sistēmu SolvisMax Futur.

Vai Jūs gribētu sasniegt maksimāli iespējamo ekonomiju ar jaunu apkures sistēmu? Tad izvēlieties mūsu vislabāko risinājumu – pilnu sistēmu SolvisMax ar jaunu katlu, daudzslāņu akumulācijas tvertni un saules kolektoriem, un iegūstiet līdz pat 60% zemākas apkures izmaksas.

SolvisMax kombinēta sistēma apvieno sevī sekojošus komponentus:

  • unikāls bufera uzkrājējs;
  • gāzes vai šķidras degvielas kondensācijas katls, elektriskais katls vai pieslēgšana pie apdzīvotas vietas centrālās apkures;
  • saules kolektori;
  • karstā ūdens sagatavošanas stacija.

Pēc izvēles sistēmu var apvienot ar: granulu katlu (SolvisLino vai cita ražotāja katlu), malkas katlu/kamīnu (ūdens kontūrs) vai siltumsūkni (SolvisTeo – ģeotermālais, SolvisVaero – Gaiss/Ūdens, vai cita ražotāja siltumsūķņiem). Iespēja savietot SolvisMax sistēmu ar citu ražotāju siltuma avotiem Jums dod rīcības brīvību un padara neatkarīgus, To novērtē daudzi mūsu klienti.

Lejupielādēt bukletu

Kā tas strādā?

SolvisMax sistēmas sirds ir unikālais bufera uzkrājējs ar ūdens stratifikācijas principa izmantošanu. Stratifikācija ir ūdens sadalīšana slāņos atkarībā no temperatūras. Ar šī principa palīdzību ūdens, kas tiek padots uzkrājējā, netiek samaisīts ar citiem temperatūras slāņiem, bet nonāk slānī ar līdzīgu temperatūru. Šis princips tiek izmantots arī saules kolektoru kontūrā.

Stratifikācijas efekta izmantošanas ilustrācija
Stratifikācijas efekta izmantošanas ilustrācija. Ūdens nonāk slānī ar līdzīgu temperatūru.

Kompānija Solvis ir pirmā pasaulē, kas izgudroja ūdens stratifikācijas tvertni, kurā netiek izmantotas sarežģītas mehāniskas komponentes (vārsti un tml.) un šādu risinājumu ieviesa sērijveida ražošanā.

Bez stratifikācijas principa izmantošanas, SolvisMax sistēmā ir iebūvēts augstas efektivitātes katls, kura deglis ir izvietots uzkrājējā augšējā daļā – tieši tur, kur tiek ņemts karstais ūdens. Priekš kam tērēt naudu un sildīt visu tvertni, ja var sildīt tikai daļu? Turklāt, katls ieslēdzas tikai tad, kad temperatūra bufera uzkrājēja augšējā daļā pazeminās līdz noteiktam līmenim, un sildīts tiek ne viss uzkrājēja tilpums, bet tikai augšēja daļa.

Paskatīties SolvisMax Flash animāciju

Dotais risinājums ļauj minimizēt enerģijas patēriņu ūdens sildīšanai un maksimāli izmantot saules enerģiju bufera uzkrājēja sildīšanai. SolvisMax sistēma pēc izvēles var būt komplektēta ar 2 saules kolektoru tipiem – plakaniem kolektoriem ar augsti selektīvo pārklājumu un vakuuma kolektoriem. Saules kolektori nodrošina bufera uzkrājēja uzsildīšanu, izmantojot saules enerģiju.

Plakanie saules kolektori
Plakanie saules kolektori.


Vakuuma saules kolektori
Vakuuma saules kolektori.

Sistēma ir aprīkota ar karstā ūdens sagatavošanas staciju, kas jebkurā laikā nodrošinās Jūs ar svaigu karsto ūdeni. Karstā ūdens stacija ļauj netērēt resursus papildu karstā ūdens tvertnes iegādei un uzsildīšanai, kā arī ļauj izvairīties no legionellām (baktērijas bīstamas cilvēka veselībai, kuras izraisa pneimoniju).

Augstākminēto risinājumu kopums, apvienots SolvisMax sistēmā, ļauj samazināt izdevumus par apkuri no 30% līdz 60% salīdzinājumā ar parastām apkures sistēmām.

Kompānija Solvis ir viena no novatoriskākajiem uzņēmumiem nozarē. Tās novērtētākais produkts, SolvisMax sistēma (patents Nr. EP 0795109) ir saņēmusi daudzkārtējus apbalvojumus no neatkarīgiem enerģētikas jomas ekspertiem un organizācijām.


Apkures sistēma SolvisMax 6 no iekšpuses
Apkures sistēma SolvisMax 7 no iekšpuses

Papildus informācija: www.solvis.lv

pdf icon Brošūra SolvisMax

pdf icon Buklets SolvisMax